Aktualności

Lepszego roku!

Choć poranek był dziś piękny i kolorowy, to rok 2020 żegnamy w biało-czarnych barwach. Wiecie dlaczego. To był najtrudniejszy rok w historii Górecznika, ale nie musimy Wam tego mówić.


Nawet nie wiecie jak wiele energii zabrało nam w tym roku przeorganizowanie całej działalności. Najpierw zamknięcie, potem dania na wynos, obostrzenia na sali Karczmy, reżim sanitarny na przyjęciach okolicznościowych. Nowe procedury w hotelu, przy przyjęciu dostaw. Głowa pękała, a całej sprawy nie ułatwiały nam nieustanne zmiany decyzji: praktycznie z dnia na dzień. Ale wytrwaliśmy.

Powiedzieliśmy sobie, że działamy mimo wszystko. Że się nie damy. Że nie po to pracowaliśmy tyle lat ciężko, aby to zaprzepaścić. I to zaowocowało. Prawie dwukrotnie większa liczba zamówień cateringu świątecznego, kilkukrotnie większa w przypadku cateringów okolicznościowych. Budowane latami zaufanie przyniosło teraz profity.

Dziś, w przededniu zamknięcia się na kilkanaście dni, mamy przeświadczenie, że zrobiliśmy w tym roku wszystko, aby przeżyć i nie zwariować, a wierzcie nam: jesteśmy ludźmi tak samo jak Wy i tak samo mamy swoje emocje. Niektórzy z nas są na nie odporni bardziej, inni mniej.

W 2021 roku życzymy Wam mniej tych negatywnych. Sama magiczna data 01.01.2021 niewiele zmieni - w to akurat nie wierzymy, ale niech stopniowo wraca normalność. Tego i Wam i sobie z całego serca życzymy. Do zobaczenia 18 stycznia. Wrócimy silniejsi :)

Dziękujemy Wam. Bez Was nie dalibyśmy rady <3

Ekipa Górecznika

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search