Na Góreczniku nie można się przecież nudzić, ale .... gdyby naszych Gości hotelowych naszła nagła chęć na zanurzenie się w historii na przykład rodem z intrygujących powieści Remigiusza Mroza, to przygotowaliśmy nasz nowy zaczytany kącik z książkami oraz grami planszowymi.

8 maja otwieramy Hotel, 15 maja zjesz danie na tarasach przy Karczmie, a od 29 maja także w środku. Zobaczcie harmonogram odmrażania Górecznika. Przedstawiamy harmonogram odmrażania Górecznika.

Minął kolejny rok, w którym Górecznik może posługiwać się znakiem Dolina Baryczy Poleca. Jesteśmy dumnymi posiadaczami 3 certyfikatów: dla Karczmy Górecznik, Hotelu oraz Rodzinnego Parku Przygód i Edukacji. Przy okazji kolejnej edycji chcielibyśmy podsumować wieloletnią współpracę z zaufanymi Partnerami. Zobaczcie nasz film.

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna majówka 🙂 Oczywiście będzie ona przebiegać w pandemicznych warunkach, ale przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa to wciąż może być aktywnie i miło spędzony czas. Oto garść podstawowych informacji.

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search