Muzyczne tarasy

Lepszego tarasowania na Góreczniku nie mogliśmy sobie wymarzyć! Doskonała publiczność, świetna muzyka, kapitalny klimat miejsca oraz doskonała kuchnia Górecznika. Oto podsumowanie naszego sobotniego letniego wydarzenia. 

Już od godziny 14:00 na drewnianych tarasach pod strzechą przy stawie Górecznik rozkładali się muzycy zespołu Tacy nie inni z Krotoszyna, który zagrał u nas na tarasach już po raz drugi. Zaprezentowali covery znanych i lubianych utworów oraz swoje kompozycje. Polska muzyka dosłownie kołysała się po tafli stawu Górecznik i trafiała na drewniany taras przy Karczmie Górecznik. Tam publiczność kosztowała dań z karty, a wśród nich znalazł się promocyjny burger rybny, do którego dodawaliśmy kufel lanego piwa Kozel lub puszkę Coca Coli. 

W tym samym czasie sztalugi ze swoimi przepięknymi zdjęciami z Doliny Baryczy ustawiali przy wejściu do Karczmy Kinga i Łukasz Kiełtyka. Duet znany Wam jako @look_drone zaprezentował część materiału, który składa się na duży album „Magia Gminy Przygodzice w Dolinie Baryczy” i który zostanie wydany jesienią tego roku. Urocze zdjęcia Gminy Przygodzice o poranku, w ciągu dnia oraz o zachodzie słońca wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród Gości Karczmy. Ci mieli okazję porozmawiać bezpośrednio z autorami, wymienić opinie, wymienić się kontaktami. 

Od 17:30 na tarasach do samego wieczora było słuchać już tylko delikatne house’owe utwory z najlepszych polskich klubów serwowane przez dwóch DJ-ów z kolektywu Music Is My Life. DJ Tobi oraz DJ Miły stworzyli letni klimat, który sprawił, że Goście Karczmy mogli poczuć się jak w nadmorskim kurorcie podczas wakacji. 

Niemniej ważnymi Gośćmi sobotniego „Tarasowania” byli żużlowcy TŻ Ostrovia: Tomasz Gapiński oraz Grzegorz Walasek, którzy regenerowali się przed niedzielnym meczem na torach I ligi. Goście wydarzenia mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze sportowcami oraz zamienić słowo, z czego skorzystali wyjątkowo chętnie. Na koniec Tomasz i Grzegorz zorganizowali pokazowe karmienie w klatce naszych lemurów: Juliana i jego rodzinki. Była kupa śmiechu i dobrej zabawy. 

Słońce powoli zachodziło za horyzontem, na tarasach przy Karczmie przybywało Gości. Żużlowcy zorganizowali sobie pokaz bezpośredniej transmisji z żużlowego Grand Prix, DJ Tobi i DJ Miły cały czas nie dawali odetchnąć i serwowali najlepsze utwory z gatunku house, a drone Kingi i Łukasza Kiełtyków wzbił się ponad Karczmę i Hotel i uwiecznił piękny zachód słońca. Lepszego zakończenia naszego eventu nie mogliśmy sobie wymarzyć. 

Dziękujemy za obecność. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za dobre słowo i komentarze dotyczące wydarzenia, za rozmowy, uśmiechy, wspólne wycieczki po ścieżkach w Parku. Wrócimy na pewno. Być może szybciej niż by się to mogło wydawać. 

Partnerami wydarzenia byli: Farutex, Kampania Piwowarska oraz Coca Cola. 

tekst + foto: Tomasz Wojciechowski

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search