Witamy w Dolinie Baryczy! Znajdujący się na terenie Górecznika w gminie Przygodzice Rodzinny Park Przygód i Edukacji to propozycja dla całych rodzin z dziećmi. Obiekt podzielony jest na 2 części:

 

Listę wszystkich atrakcji Parku Przygód znajdziesz pod tym linkiem: ATRAKCJE PARKU PRZYGÓD

Park przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2-8 lat. Nie oznacza to, że starsze dzieci nie będą miały tutaj co robić: wręcz przeciwnie, atrakcji jest mnóstwo. Pragniemy jednak poinformować, że wieloletnie doświadczenie pozwala nam sądzić, że im starszy Gość Parku, tym bardziej zmienia się rola naszego Parku - z rozrywkowego miejsca staje się miejscem edukacyjnym. 

Zagrody ze zwierzętami oraz ścieżki edukacyjne zlokalizowane są wokół stawu Górecznik i stanowią nie lada atrakcję dla najmłodszych. Po pierwsze można tam nauczyć się obcowania z Naturą Doliny Baryczy, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o historii regionu. Można je odwiedzać 7 dni w tygodniu.  

Wiedzę na temat tego jak żyli nasi przodkowe przekazujemy podczas „Lekcji blisko przyrody”, które organizujemy w ramach programu Edukacja dla Doliny Baryczy. Oferta warsztatów regionalnych w naszym Parku Przygód jest sygnowana certyfikatem Dolina Baryczy Poleca.

Strefa Rozrywki w Parku Przygód to teren zamknięty poza sezonem letnim. Otwiera się w maju, a swoją działalność kończy wraz z nadejściem października. Od maja do czerwca otwierana jest w tygodniu dla grup zorganizowanych oraz w weekendy (sprawdź godzinę otwarcia) dla klientów indywidualnych. W wakacje Strefa Rozrywki jest czynna od wtorku do niedzieli. 

 


Aktualności z Parku

Sprawdź co w Parku piszczy ;) 

Wakacje w Parku Przygód Górecznik

Od najbliższej soboty 25 czerwca nasz Park Przygód wchodzi w wakacyjny tryb działania. Strefę Rozrywki wraz z całym Parkiem. otwieramy dla Was od wtorku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 19:00. Oto lista najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi na nie. 

Jak działa Park Przygód w czerwcu?

W czerwcu Strefa Rozrywki w Parku Przygód będzie czynna dla Klientów indywidualnych tylko w sobotę niedziele. Ścieżki edukacyjne oraz zagrody ze zwierzętami można odwiedzać 7 dni w tygodniu. Wejście do otwartej części Parku Przygód od poniedziałku do soboty kosztuje 10 złotych za osobę. Opłata w kasie Karczmy. W soboty i niedziele wejście na ścieżki edukacyjne, do zagród ze zwierzętami oraz do Strefy Rozrywki kosztuje 30 złotych za dziecko i 10 złotych za dorosłego. 


DO PARKU WCHODZĘ:

Z RODZINĄ

Kliknij i sprawdź ofertę dla Klienta indywidualnego

Z GRUPĄ

Kliknij i sprawdź ofertę dla przedszkoli, szkół, placówek opiekuńczych oraz grup.


PLAN PARKU


REGULAMIN PARKU

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2022 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search