Aktualności

Wesele w Dolinie Baryczy

Dlaczego warto wybrać Dolinę Baryczy na miejsce swojego wymarzonego wesela? Odpowiedź jest prosta: bo jest tutaj po prostu uroczo. A dlaczego warto postawić na salę bankietową Górecznika? Bo to sprawdzony i doświadczony partner każdej Młodej Pary. 


Wybór miejsca na wesele: zmora przyszłej Młodej Pary? 

Idealne miejsce na wesele? Nie ma takiego, albo inaczej: wszędzie można zorganizować wesele i w zasadzie jest wielce prawdopodobne, że wszędzie impreza się uda, jeśli dopiszą goście, klimat oraz organizacja. I choć praktycznie każda destynacja jest dobra, to nie warto iść w tej kwestii na skróty. W końcu wesele ma być tym wymarzonym dniem, jednym z najważniejszych w życiu, więc nie można tutaj liczyć po prostu na ślepy traf. 

Jeśli myślisz, że wybór sali wiejskiej na wesele jest rozwiązaniem idealnym, to szybko wybiję Ci ten pomysł z głowy. Dlaczego? Choćby dlatego, że wszystko będzie na Twojej głowie: od papieru toaletowego w toaletach aż po umycie podłogi po imprezie. Będziesz musiała/musiał załatwić odpowiednią liczbę kelnerów oraz kucharzy i obsługę kuchenną, dopilnować słodkiego stołu czy załatwić dekorację. Sporo tego. Może się nagle okazać, że zamiast robić sobie zdjęcia z rodziną będziecie biegać pomiędzy kuchnią, toaletą i salą. Naprawdę tego chcesz? 

Pomyśl o kompleksowym rozwiązaniu, czyli o wyborze sali bankietowej. Zaoszczędzisz przede wszystkim czas i trochę nerwów. Uwierz nam: przed Twoim najważniejszym przyjęciem to naprawdę kluczowe sprawy. 

Żeby nie było tak łatwo, to musisz wiedzieć, że wybór miejsca na wesele jest trudny i wymagający, bo trzeba nie tylko zapoznać się z ofertą danej sali bankietowej, ale także do każdej lokalizacji zawitać osobiście. A gdy jeszcze dodamy do tego jedną stałą: szybki termin w najbardziej obleganych lokalach to praktycznie i teoretycznie mission impossible, to wychodzi nam kilkumiesięczna batalia o wybrane miejsce. Jedno jest pewne: na jakość warto poczekać. Może właśnie dlatego tak wielu Klientów czeka na wolny termin w naszym kalendarzu ;) 

Wesele w Dolinie Baryczy 

Czym urzeka Dolina Baryczy? Pięknymi krajobrazami, fantastyczną przyrodą, zdrowym powietrzem i bliskością do dużych ośrodków miejskich tj. Wrocław czy nawet Poznań. Dolina Baryczy to także rozbudowana sieć noclegowa, która tak jak w przypadku Hotelu Górecznik*** zapewnia Gościom hotelowym nie tylko przyjęcie na wysokim poziomie, ale także komfortowy nocleg. W ankietach, które po każdym weselu przeprowadzamy z Młodymi Parami wielokrotnie pojawia się zdanie-klucz „poranki na Góreczniku są po prostu magiczne”. Goście hotelowi budzą się wypoczęci, a gdy otworzą okno balkonowe mają taki oto widok. 

Długie ciepłe wieczory to także jeden z atutów takich miejsc jak Górecznik. Goście mogą odpocząć na ratanowych siedziskach rozłożonych na drewnianym tarasie i posłuchać dźwięków fauny stawu Górecznik. Wieczorne koncerty Natury mają tutaj inny wymiar. Oczaruj swoich Gości tym wyjątkowym klimatem. Następnego dnia zaproponuj im wycieczkę rowerową po przepięknej okolicy. Przygotowaliśmy dla Was specjalne mapy, dzięki którym się nie zgubicie. 

Architektura naszej Karczmy także ma ogromne znaczenie. Ogromnym atutem Górecznika jest fakt, że praktycznie i teoretycznie fotograficzną sesję plenerową można zrobić na miejscu - na ścieżkach Parku Przygód i Edukacji Górecznik. 

Kuchnia, kuchnia i jeszcze raz kuchnia

Jeśli chodzi o kuchnię podczas przyjęcia weselnego, to wiadomo, że kłamstwo ma krótkie nogi. Goście szybko zweryfikują, czy na stole jest odpowiednio dużo dań i czy są odpowiednio smaczne. Uwierz mi: jeśli kuchnia da klapę podczas wesela, to najbliżsi będą bezlitośnie opowiadać o tym za Twoimi plecami jeszcze przez długie lata, a Wy będziecie pośmiewiskiem w rodzinie. Przez jeden głupi błąd polegający na niepotrzebnym oszczędzaniu można to wszystko zaprzepaścić. Postaw na sprawdzonych kucharzy i sprawdzone dania. Gdy zobaczysz w ofercie zbyt niską cenę za jedzenie, to powinna Ci się zapalić lampka ostrzegawcza. W 2021 roku ceny za 1 osobę na weselach będą oscylować od 200 do 300 złotych/os. Oczywiście znajdą się tańsze oferty, a także droższe propozycje.  

Dodatki są równie ważne

Planując przyjęcie weselne trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów. Muzyka, dekoracja, dodatki, pokazy barmańskie, wideofilmowanie czy fotografia. Z tej perspektywy warto postawić na uniwersalną salę bankietową. Zbyt klasyczne, surowe wnętrza mogą być klimatyczne, ale dźwięk może w nich się rozchodzić nierównomiernie. Możecie też mieć problem z właściwym doświetleniem stołów czy miejsca na słodki stół. Wnętrze „na wysoki połysk” może natomiast być zbyt wymagające pod kątem doboru dodatków i może znacznie ograniczyć ich paletę kolorów. Nasza rada: postaw na uniwersalne wnętrze: zarówno klasyczne, jak i glamour, a gwarantujemy Ci, że i dekoratorom będzie lżej i fotograf będzie szczęśliwszy. Postaw na uniwersalność sali bankietowej Górecznika. Od 2017 roku sprawdziła się już wielokrotnie. 

Barmani na weselu to ostatnio hit, dlatego też warto pomyśleć o tym, aby mistrzowie blendowania wody ognistej z sokami i syropami zawitali także na Twoje przyjęcie. W wielu obiektach brakuje miejsca dla nich, a stanowiska barmańskie organizowane są naprędce. Na Góreczniku mamy dla nich osobny bar z bezpieczną ladą, na której zgromadzą wszystkie dodatki. Goście będą zachwyceni obecnością barmanów na Waszym przyjęciu. 

Postaw na profesjonalistów

Od 2017 roku, czyli od początku działalności naszej nowej sali bankietowej nieustannie szkolimy się w kwestii organizacji przyjęć okolicznościowych oraz oferty gastronomicznej. Mamy za sobą szereg profesjonalnych szkoleń ze znanymi postaciami polskiej sceny kulinarnej: 

  • Teo Vafidisem - szefem kuchni kilku restauracji greckich
  • Pawłem Mieszałą - Mistrzem Świata Cukiernictwa
  • Joanną Ochniak - Przewodniczącą Komitetu Kobiet w Światowym Stowarzyszeniu Szefów Kuchni (Women in WACS)
  • Tomaszem Różańskim - Szef kuchni restauracji Puro Hotel w Poznaniu
  • Przemysławem Kaczmarkiem - Szefem Kuchni Unilever Polska

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami zajmującymi się dekoracją, oprawą muzyczną, oprawą barmańską czy dostarczaniem ciast i rarytasów na słodki i regionalny stół. 

Zapraszamy do kontaktu: 

Łukasz Kierzek 

tel. 575 600 111

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

lub

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

#weselewdoliniebaryczy 

Właściciel: 

Górecznik Taurus Sp. z o.o. Sp. k.

Antonin ul. Wrocławska 7
63-421 Przygodzice


Tel. +48 62 724 35 61
Tel. +48 602 266 093

kierownik@gorecznik.pl

Zapisz się do naszego newslettera, a nie minie Cię żadne ważne wydarzenie!
Zapisując się do newslettera akceptujesz postanowienia RODO. Szczegóły dostępne są w zakładce "KONTAKT".

Zobacz nasze opinie na TripAdvisor

Copyright © 2019 Górecznik All Rights Reserved. Designed By © Wedesign TELVICOM

Search